Запознајте го АБО, Малтезер кој пораснал малце повеќе…

Име: Або
Прекар: дебели
Датум на раѓање: 31.03.2018
Хороскоп: овен
Раса: Малтезер ама не знам што ми е, пораснав малце повеќе
Стил: hard core/ rock & roll
Од третмани практикува: миење заби и не знам Боки што ми прави, ама многу сум убав после тоа
Омилен лик: мајка ми Маи, ама нешто ме игнорира од време на време
Не баш омилен лик: Дени докторот, ама пак му мрдам со опавчето
Омилена храна: N&D со калинка, јајце, семки од тиква
Омилен спорт: радување и трчање по се што мрда
Обожава: чорапи, ќебе, уши, бацување
Поза за спиење: само на грб
Талент: BANG!
Мана: никогаш не знае каде е каишот
Љубовен статус: се ближат моите 5 мин
Животно мото: Аууууууу

Имаш прашање, критика или сугестија? Кликни на копчето и вклучи се во дискусијата на нашата ФБ страна!